Ubytovanie s veľkým psom v Taliansku
Majitelia väčších psíkov tešte sa.  Pripravili sme pre Vás zoznam, kde sa dá ubytovať v Taliansku aj s väčším psom.  Je pravda, že ubytovať malého psíka je oveľa jednoduchšie, ale aj s veľkým psom sa to dá.

 

taliansko-benatska-riviera-porto-santa-margherita-apartmany-los-nidos-dovolenka-sp-psom-1.jpgApartmán Los Nidos – Porto Santa Margherita: komplex radových viliek sa nachádza v kľudnejšej časti letoviska, cca 250 – 300 m od pláže. K dispozícií je bazén pre dospelých a pre deti, tenisové kurty (za poplatok). Apartmány majú TV, balkón, záhradku, krb, klimatizáciu (za poplatok), jedno parkovacie miesto. Pes možný.

taliansko-porto-santa-margherita-dovolenka-so-psom-apartman-pleida-01.jpgApartmány Pleiady – Porto Santa Margherita: apartmánový komplex zložený z dvoch menších budov sa nachádza v pokojnej vilovej časti, cca 150 m od pláže a zároveň cca 300 m od centra. Apartmány majú TV, klimatizáciu (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok), jedno parkovacie miesto. Apartmány na prízemí disponujú menšou predzáhradkou resp. terasou s posedením, apartmány na poschodí balkónom.

 

taliansko-bibione-dovolenka-so-psom-verdi-01.jpg

 

 

 

 

Apartmány Verdi – Bibione Pineda: komplex viliek sa nachádza v kľudnejšej časti letoviska, cca 350 m od pláže. Moderne zariadené vilky majú TV so satelitom, klimatizáciu, práčku, trezor, mikrovlnnú rúru, záhradu s krbom. Pes možný (za poplatok). V cene apartmánu je zahrnutý vstup na pláž, slnečník, jedno ležadlo a jedno kreslo, jedno parkovacie miesto.

 

taliansko-bibione-apartmany-codan-fransi-dovolenka-so-psom-1.jpg

Apartmány Codan – Bibione Spiaggia: apartmány sa nachádzajú cca 400 m od pláže a cca 100 m od centra. Disponujú spoločnou záhradou. Komfortne zariadené apartmány sú vybavené TV so satelitom, klimatizáciou, trezorom, mikrovlnnou rúrou, balkónom, niektoré apartmány na prízemí so záhradou. Pes možný (za poplatok). V cene apartmánu je vstup na pláž, slnečník, jedno kreslo a jedno ležadlo, jedno parkovacie miesto.

Apartmán Villaggio Capistrano – Bibione Spiaggia: apartmánový komplex sa nataliansko-bibione-apartmany-villagio-capistrano-dovolenka-so-psom-2.jpgchádza cca 800 m od pláže a cca 500 m od centra. K dispozícií je bazén pre dospelých a pre deti, záhrada, v blízkosti sa nachádza nákupné centrum. Apartmány majú TV, mikrovlnnú rúru, balkón, klimatizáciu. Pes možný (za poplatok). V cene apartmánu je zahrnutý vstup na pláž, slnečník, jedno ležadlo a jedno kreslo, jedno parkovacie miesto. Klienti môžu využiť zdarma shuttle bus, ktorý pravidelne premáva k pláži.

Apartmány Vianello – Lido di Jesolo:  zóna Centro Est, cca 280 m od taliansko-benatska-riviera-lido-di-jesolo-apart-vianello-dovolenka-so-psom-2.jpgpiesočnatej pláže a cca 200 m od centra. Areál tvorí hotelová a apartmánová časť (pozostávajúca z dvoch budov) monitorovaná kamerovým systémom, dva bazény so sladkou vodou (detský a pre dospelých), slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami, ktoré využívajú hostia z hotela i apartmánov. Majitelia každoročne postupne rekonštruujú a obnovujú vybavenie aparmánov. Novinkou v apartmánoch je aj Wi-Fi (za poplatok)

taliansko-caorle-porto-s-margherita-dovolenka-so-psom-apartmany-holiday-03.jpgApartmány HolidayCaorle-Porto Santa Margherita: Rezidencia s výťahom, cca 250 m od pláže, priamo v centrálnej časti letoviska, neďaleko obchodnej a pešej zóny. K dispozícií je bazén pre dospelých a pre deti. Priestranné apartmány majú TV, balkón, jedno parkovacie miesto, klimatizáciu.

taliansko-porto-st-margherita-dovolenka-so-psom-soggiorno-adriatico-01.jpgApartmány Soggiorno AdriaticoCaorle-Porto Santa Margherita: Rezidencia s výťahom sa nachádza cca 300 m od pláže, neďaleko obchodnej a pešej zóny. K dispozícií je Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, balkón, klimatizáciu (za poplatok), jedno parkovacie miesto. Strava riešená individuálne alebo možnosť doobjednať večere resp. polpenziu v blízkej reštaurácii. Dieťa 0-3 roky bez nároku na lôžko pri plne obsadenom počte lôžok naviac v apartmáne ZDARMA.

taliansko-caorle-porto-santa-margherita-dovolenka-so-psom-apartmany-villaggio-fabienne-01.jpgApartmány Villaggio FabienneCaorle-Porto Santa Margherita: Komplex radových viliek sa nachádza v pokojnej časti letoviska cca 400 m od pláže a cca 350 m od centra. K dispozícií je bazén pre dospelých a pre deti, Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, záhradku, klimatizáciu (za poplatok), balkón, jedno parkovacie miesto. Pes možný (za poplatok).

Apartmány Villataliansko-porto-santa-margherita-villa-iride-dovolenka-so-psom-1.jpg Iride: Caorle-Porto Santa Margherita: apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska, cca 350 m od pláže a cca 250 metrov od centra a pešej zóny. K dispozícií je Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, klimatizáciu (za poplatok), práčku, mikrovlnú rúru, malú záhradku obklopenú živým plotom, jedno parkovacie miesto.

 

Apartmány LemeneCaorle-Porto Santa Margherita: Rezidencia taliansko-porto-santa-margherita-dovolenka-so-psom-apartman-lemene-02.jpgs výťahom sa nachádza v pokojnej časti letoviska. K dispozícií je bazén pre dospelých a pre deti, Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, balkón, jedno parkovacie miesto, niektoré apartmány s klimatizáciou (za poplatok).

taliansko-porto-santa-margherita-dovolenka-so-psom-apartman-cutter-02.jpgApartmány CutterCaorle-Porto Santa Margherita: Rezidencia s výťahom sa nachádza cca 150 m od pláže, neďaleko obchodnej a pešej zóny. K dispozícií je bazén pre dospelých a pre deti, Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, balkón, klimatizáciu (za poplatok), jedno parkovacie miesto. Ubytovanie možné v študiu pre 4 os alebo alebo ubytovanie typu B pre 5 osôb. Pes možný (za poplatok).

taliansko-caorle-porto-s-margarita-dovolenka-so-psom-apartmany-jolly-01.jpgApartmány JollyCaorle-Porto Santa Margherita: Rezidencia s výťahom sa nachádza len cca 70 m od pláže a zároveň len cca 200 m od pešej a obchodnej zóny. K dispozícií je Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, balkón, klimatizáciu (za poplatok), jedno parkovacie miesto.

taliansko-porto-santa-margherita-galeone-d-oro-dovolenka-so-psom-1.jpgApartmány Galeone D´Oro: Caorle-Porto Santa Margherita: Rezidencia s výťahom sa nachádza v centrálnej časti letoviska, cca 350 m od pláže. K dispozícií je Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, balkón, klimatizáciu (za poplatok). Pri rezidencii sa nachádza verejné bezplatné parkovisko.

taliansko-hotel-sorrento-dovolenka-so-psom-1.jpg

 

Apartmány SorrentoLido di Jesolo: Menší rodinný hotel na promenáde v centre letoviska. K dispozícii recepcia, reštaurácia, bar, Wi-Fi. Cena zahŕňa plážový servis, parkovanie, požičovňa bicyklov, polpenzia v cene.


PONUKA NAŠICH ZÁJAZDOV SO PSOM (Počet zájazdov: 75)

Kompletná ponuka