Pláže pre psov v Taliansku
Dovolenková sezóna sa blíži, a teraz je ten správny čas zvoliť si destináciu, v ktorej si spolu so svojom chlpáčom budete môcť užiť šum mora a len tak relaxovať.

V Taliansku, platí globálny zákaz vstupu so psom na pláž, a policajti tu radi rozdávajú pokuty aj na plážach, ktoré hotely označujú ako pláže pre psíčkarov. Aby sme predišli nečakaným výdavkom, pripravili sme pre vás zoznam pláži v Taliansku, kde budete spolu so svojím chlpáčom vítaní, bez akýchkoľvek výhrad.

 

 

 

Pláže pre psov v Taliansku:

doggy-beach-lignano-sabbiadoro-taliansko-32.jpg   Doggy Beach v Lignano Sabbiadoro, Taliansko

Doggy Beach sa nachádza na promenáde v blízkosti Marine Office N.1.  Pláž ma 8 km a je ohraničená pešou zónou a chodníkom pre cyklistov. Pláž pre psov je otvorená od 09:00 – 19:00 a vstup na túto pláž je  zdarma.  Je kompletne uzavretá a umožňuje využívať (za poplatok) slnečníky a lehátka tak pre Vás, ako aj pre Vášho chlpáča.

 Spiaggia di Pluto v Bibione, Taliansko:

Od mája do septembra si môžete spolu s Vašmi chlpáčmi vychutnaťbibione-plaz-pre-psov-6.jpg prázdniny v Bibione.  Psia pláž Pluto, tzv. “Spiaggia di Pluto” sa nachádza vo východnej časti Bibione (Sektor1), Via Procione, Lido dei Pini. Psia pláž Pluto je jedna z najkrajších a najdlhších pláží určených pre psov.   Je rozdelená na platenú a neplatenú časť.  Kapacita pláže je 250 miest a vstupuje sa na ňu z pekne upraveného parku.

  Bau Bbb2.jpgeach v Caorle, Taliansko:

Počas leta, teda od Mája do Septembra, môžete vziať Vášho psíka na Levanta pláž., kde sa nachádza Bau Beach.  Je to jedna z najkrajších pláží v Caorle, je ohradená a všetci psi sú tu vítaní.  Môžete spolu plávať aj v mori, ale POZOR po celý čas musí byť pes  na vodítku.

  Margherita Pagoda a Verdemare v Porto Santa Margherita, Talisanta-margherita-beach.jpgansko:

Pláž Margherita Pagoda je platená a vstup je tu povolený s malými psami. Pláž pre psov Verdemare, kde sa vchádza z lesíka, ktorý je, podobne ako pláž, vyhradený pre psíkov.  Na túto pláž môžete zobrať aj veľkých psov.

lido-di-jesolo-plaz-pre-psov-bau-bau-beach-3.jpg  Bau Bau Beach Jesolo v Lido di Jesolo, Taliansko:

Túto pláž nájdete blízko centrálnej časti na ulici Via Levantina, č. 100 ( pri Červenom Kríži). Počas sezóny je pláž otvorená denne od 9,00 do 19,00 hod.  Celodenné vstupné je cca 18 Eur a zahrňuje prenájom slnečníka, kresla, lehátka a môžete tiež používať sprchy a misky pre psov. Pes nesmie ostať bez dozoru alebo sa voľne sám pohybovať po pláži.  Do vody môže isť vždy len pár psov, kúpanie v mori je riadené personálom.

  Bau Beach v Silvi Marine, Taliansko:

Bau Beach sa nachádza v časti Silville, na južnom brehu mesta Silvsilvi-marine-abruzzo-bau-beach-1.jpgi. Pláž je prístupná pre psov a ich majiteľov od 1. Apríla do 31. Októbra. Pláž je ohraničená paletami, vstup je zdarma a nie je časovo ohraničený. Táto pláž vychádza v ústrety najmä majiteľom veľkých psov, keďže v súčasnosti podľa zákona majú na pláže povolený prístup iba psy s váhou do 10kg. Na pláži pre psov  neplatia žiadne obmedzenia. Táto časť je vyznačená značkami a paletami na začiatku a konci vyhradenej oblasti.


PONUKA NAŠICH ZÁJAZDOV SO PSOM (Počet zájazdov: 75)

Kompletná ponuka