Dovolenkujte aj so psom v Chorvátsku na Istrii
Chystáte sa na dovolenku k moru a nechcete nechať svojho domáceho miláčika samého doma? Dnes to už nie je problém. Pobaľte svojho štvornohého kamaráta a vezmite ho so sebou na nezabudnuteľnú dovolenku do Chorvátska.

Ponúkame Vám prehľad pobytov, v obľúbenej destinácii, Istria, v ktorých môžete stráviť jedinečné chvíle dovolenky so svojim chlpáčom. Majitelia apartmánov požadujú za psa príplatok v rozmedzí od 3 do 13€ za noc.

Tak už len vybaviť nevyhnutné doklady, pripraviť sa na cestu a dobrodružstvo môže začať.

 

 

Chorvátsko, Istria, Umag: pobyty so psom

chorvatsko-istria-umag-dovolenka-so-psom-apartmany-polynesia-10.jpgApartmány Polynesia: Rezort Polynesia vám ponúka ubytovanie v apartmánoch situovaných na pláži v oblasti Katoro neďaleko letoviska Umag. Apartmány majú terasy alebo balkóny s kozubom a sú obkolesené borovicami. S centrom ho spája obľúbený turistický vláčik. Apartmány sú rozmiestnené v príjemnom prostredí borovicového hája popri morskom pobreží vo vzdialenosti cca 200 až 300 m od mora.

chorvatsko-istria-umag-dovolenka-so-psom-bungalovi-kanegra-05.jpgRezort Kanegra: Rezort Kanegra v zálive Savudrija, 10 km severne od mesta Umag pozostáva z 233 bungalovov, ktoré ponúkajú ubytovanie uprostred zelenej scenérie obklopujúcej kamienkovú a skalnatú pláž so sprchami a ležadlami (za poplatok), 100-200 m od bungalovov, v kempovej časti je aj naturistická pláž.

 

chorvatsko-istria-umag-apartmany-savudrija-dovolenky-so-psom-8.jpgApartmány Savudrija: Savudrija je rezort ponorený v chladnom tieni borovicového porastu a stredomorských kríkov, kde si môžete vychutnať vôňu mora vo vzduchu. Vy a vaša rodina bude mať potešenie z kľudného prostredia a pohostinnosti miestnych obyvateľov. Porozprávajte sa s nimi o najstaršom majáku v Chorvátsku, ktorý je v bezprostrednom susedstve, a takisto o histórii a zaujímavých legendách o Umagu a jeho okolí. Savudrija rezort sa nachádza na pobreží, 9 km od centra mesta Umag. Pláže sú vzdialené cca 200 až 300 m od apartmánov.

chorvatsko-istria-umag-apartmany-sol-stella-dovolenka-so-psom-13.jpgApartmány Sol Stella: Apartmány sa nachádzajú v stredisku SOL STELLA MARIS RESORT, asi 2 km od centra mestečka, kam premáva obľúbený turistický vláčik. Pláže sú prírodné kamenisté, s upravenými plochami na slnenie (ležadlá a slnečníky za poplatok). V stredisku sa nachádza aj jeden otvorený bazén a jeden detský bazén s morskou vodou, tenisové kurty, plážový volejba, stolný ternis a i.

 

chorvatsko-istria-umag-dovolenka-so-psom-villa-danex-01.jpgVilla Danex: Na slnečnej strane turistickej dedinky Punta, ukryté medzi palmami, borovicami a ďalšou stredomorskou vegetáciou, ležia v celkovo 6 vilách apartmány vysokého štandardu s vlastným parkovacím státím, veľkými terasami a grilom. Dobre udržiavaná štrková, kamenistá a betónová pláž je vzdialená cca 150 metrov. V mori sú piesočnaté lagúny.Villa Danex je ideálne ubytovanie pre náročných hostí.

chorvatsko-istria-umag-dovolenka-so-psom-aparmtany-sol-katoro-07.jpgApartmány Sol Katoro: Prímorský komplex Sol Katoro sa nachádza v stredisku Katoro asi 3 km od centra mesta. Apartmány sú roztrúsené popri morskom pobreží v borovicovom háji. Od pláže sú vzdialené 50-200m. Počas letnej sezóny tu tiež nájdete malý turistický vláčik, premávajúci do Umagu každých 30 minút. Komplex ponúka aj vonkajší bazén so sladkou vodou pre dospelých i deti, ležadlá pri bazéne zdarma.

Chorvátsko, Istria, Poreč: pobyty so psom

chorvatsko-istria-porec-tar-apartmany-lanterne-dovolenka-so-psom-2.jpgApartmány Lanterna: Apartmánový komplex pozostáva z 24 pavilónov rozmiestnených v bohatej mediteránskej vegetácii, je obklopený radom nádherných pláží s ihriskami, ponúka skvele zariadené apartmány pre 3, 4 a 6 osôb s možnosťou polpenzie. Nachádza sa 13 km od starého mesta Poreč. Do centra mesta sa dostanete turistickým vláčikom alebo lodným taxi.  Pláž je skalnatá s upravenými kamennými a štrkovými plochami, 50 až 150 m od apartmánov, na okraji rezortu je vyhradená časť pláže pre psov.

 

chorvatsko-istria-hotel-delfin-doggietour-4.jpgHotel Delfin: 6-poschodový hotelový komplex na zalesnenom polostrovčeku Zelenej Laguny, 5 km od Poreča, kam premáva turistický vláčik, loďka alebo mestský autobus. Štrková a kamenistá pláž s trávnatými a kamenistými plochami na opaľovanie a so sprchami, ocenená Modrou zástavou, je vzdialená iba 50 m od hotela, slnečníky a ležadlá za poplatok.

 

naturisticky-rezort-solaris-chorvatsko-istria-doggietour-2.jpgApartmány Solaris: Stredisko Naturist Resort Solaris je obklopené hustým dubovým lesom a je skutočným nudistickým rajom.Apartmány a pavilóny sú umiestnené v moderných radových domoch a poskytujú fantastický výhľad na more alebo les. Hostia môžu využiť 2 500 metrov dlhé pláže v okolí. Štrková a kamenistá pláž so sprchami na pláži v rámci komplexu je vzdialená od pavilónov a apartmánov 50-250 m. Pre deti je určená piesočnatá pláž.

chorvatsko-istria-porec-dovolenka-so-psom-apartmany-astra-06.jpgApartmány Astra: Jednoposchodové apartmány v príjemnom prostredí dubov a cédrov na jednom z výbežkov Zelenej Laguny, 5 km od Poreča, spojenie je zabezpečené turistickým vláčikom, mestským autobusom alebo loďkou. Štrkové a kamenisté pláže so sprchami sú vzdialené od apartmánov 100 – 300 m, slnečníky a ležadlá za poplatok.

 

Chorvátsko, Istria, Vrsar: pobyty so psom

chorvatsko-istria-vrsar-dovolenka-so-psom-rezort-petalon-11.jpgRezort Petalon: Na zalesnenom polostrove umiestnený rekreačný komplex izieb a apartmánov na nadštandardnej úrovni. Od centra mesta Vrsar je vzdialený 2 km. Komplex má vlastnú pláž. Od pavilónov a apartmánov je vzdialená 10-200 m. Rezort poskytuje aj bazén, detský bazén, oba so sladkou vodou, slnečníky a ležadlá pri bazéne na prenájom, 12 tenisových kurtov,  minigolf, volejbal, minifutbal, badminton, požičovňa bicyklov, a ďalšie bohaté športové aktivity.

naturizmus-koversada-chorvatsko-vrsar-doggietour-12.pngNaturistický rezort Koversada: Najväčšie naturistické stredisko v Chorvátsku na ploche 150 ha na polostrove rovnomenného názvu. Zrenovovaná časť Blesička uspokojí nadštandardnými apartmánmi aj veľmi náročných hostí. Od centra Vrsaru je toto výlučne naturistické stredisko vzdialené 2 km, má vlastnú kamenistú a štrkovú a menšiu upravenú pieskovú pláž so sprchami, ocenenú Modrou zástavou za čistotu mora, 100-300 m od pavilónov a apartmánov, plážový servis za poplatok.

CHorvátsko, Istria, Rovinj: pobyty so psom

chorvatsko-istria-rovinj-dovolenka-so-psom-rezort-villas-rubin-19.jpgRezort Villas Rubin: Rekreačný komplex obľúbený najmä pre komplexnú vybavenosť, rozsiahle možnosti aktívnej dovolenky, 3 km južne od centra mesta Rovinj. Komplex má vlastnú niekoľko km dlhú pláž, vzdialenú od bungalovov a apartmánov 100–300 m. Kamenistá pláž upravená  navezeným štrkopieskom vhodná pre deti, získala Modrú zástavu za čistotu mora, v areáli je aj naturistická pláž. Pláž je vybavená sprchami a slnečníkmi a lehátka sa dajú prenajať.

rezort-amarin-chorvatsko-rovinj-doggietour-22.pngRezort Amarin: Rekreačný komplex v príjemnom prostredí plnom zelene je vzdialený 4 km severne od centra mesta Rovinj, kam sa dá dopraviť autobusom alebo loďou. Štúdiá a apartmány sú 100 – 300 m od upravenej štrkovej pláže so sprchami. V príjemnom prostredí pod stromami si možno prenajať ležadlá, alebo sa prechádzať chodníkom pozdĺž pláže. Rezort má k dispozícii otvorené bazény a detský bazén s morskou vodou, tenis, tenisová škola, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, minigolf, obrie šachy, bicykle, masáže, vodné športy, potápanie, škola potápania.

chorvatsko-istria-rovinj-dovolenka-so-psom-hotel-angelo-doro-02.jpgHotel Angelo d´Oro: Elegantný boutique hotel Angelo d’Oro sa nachádza na pešej zóne, v historickom centre mesta Rovinj. Hotel je ukrytý za typicky benátskou fasádou so zelenými okenicami orientovanou do ulice Via Svalbe. Kazetové drevené stropy a odhalené kamenné steny vo vnútri hotela vytvárajú útulné priestory na stolovanie a oddych. Z drobnej strešnej lodžie sa naskytá fascinujúci výhľad ponad okolité strechy. Dobre zariadené izby ponúkajú výhľad na záhradu, ulicu alebo more a majú klimatizáciu.

chorvatsko-rovinj-dovolenka-so-psom-apartmany-al-mare-01.jpgApartmány Al Mare: Fantastická lokalita na pláži, na okraji borovicového lesa, asi dva kilometre od centra mesta Rovinj. Apartmány Al Mare sú ideálnou voľbou pre mladé rodiny s malými deťmi – zatiaľ čo sa deti hrajú na plytčine, rodičia ich môžu pozorovať z tieňa na terase, pretože apartmán je od vody menej ako 20 metrov. Pri apartmánoch je pekná záhrada s grilom. Wi fi bezplatne v celom objekte, parkovanie bezplatne.


PONUKA NAŠICH ZÁJAZDOV SO PSOM (Počet zájazdov: 75)

Kompletná ponuka